FIDER Eko

FIDER EKO

FIDER EKO to automatyczne karmidło na dzicze nęcisko. Ułatwia nęcenie oraz ogranicza koszty związane ze specjalnymi dojazdami do lasu w celu wyłożenia karmy. FIDER EKO, dzięki czujnikowi zmierzchowemu, będzie automatycznie (raz na dobę) przez kilka tygodni rozsypywał okresloną ilość zboża na Twoim nęcisku. Pojemność zasobnika: 20 litrów.

Film prezentujący działanie urzadzenia

więcej

239,00

- +

Automatyczne karmidło FIDER EKO to łatwiejsze prowadzenie nęciska!

Nareszcie możesz skutecznie i regularnie nęcić dziki bez specjalnych wyjazdów w teren. FIDER EKO to jedno z najnowocześniejszych tego typu urządzeń na świecie. Automatyczne karmidło pozwoli Ci diametralnie ograniczyć koszta związane z dojazdami na dzicze nęciska.

Nęcenie zwierzyny czarnej to proces dość kosztowny i wymagający od myśliwych sporo czasu. Aby nęcenie dzików było naprawdę skuteczne, karmisko powinno zapewnić dzikom regularny dostęp do wykładanej karmy. Dzięki regularności, dziki przyzwyczajają się do spokojnego miejsca żeru i chętnie odwiedzają nęcisko. Niestety, ale taki scenariusz wymaga sporo poświęceń. Nie każdy myśliwy może sobie pozwolić na regularne wyjazdy do lasu w celu zapewnienia karmy dla dzików.

Zdajemy sobie sprawę, że skuteczne nęcenie nie opiera się o ilość karmy tylko o regularne jej podawanie. Wiemy jak trudno jest znaleźć czas, aby regularnie dostarczać karmę, mając pewność, że nasze dzicze karmisko jest zasilane codziennie.

* czy często myślisz o tym czy na Twoim nęcisku wciąż znajduje się karma i czy dziki nie stracą zainteresowania przez widok pustego nęciska?
* czy zawsze udaje Ci się znaleźć czas na to, by regularnie wybierać się do lasu, aby dbać o swoje dzicze nęcisko?
* czy zdarzyło Ci się z powodu braku czasu odpuścić regularne nęcenie, co było powodem fiaska na kolejnym polowaniu?
* czy zdajesz sobie sprawę ile tak naprawdę wydajesz pieniędzy na paliwo przy regularnym dowożeniu karmy na dzicze nęcisko?

Jeżeli odpowiedziałeś "TAK" na chociaż jedno z powyższych pytań, oznacza to, że automatyczne karmidło FIDER jest tym co ułatwi Ci prowadzenie karmiska!

Mechaniczne karmidło FIDER EKO to: 

• czujnik zmierzchowy uruchamiający sypanie karmy tuż przed zachodem słońca, 
• system rozprowadzający karmę w promieniu 360°, na odległość kilku metrów od urządzenia,
• metalowy zbiornik w kolorze czarnym, który w lesie jest niemal niezauważalny, o całkowitej pojemności 20 litrów na mieszankę kukurydzy lub zbóż wraz z wygodnym uchwytem do podwieszenia, 
• szczegółowa instrukcję montażu i zastosowania w języku polskim. 

FIDER EKO zwróci się w samych kosztach paliwa na dojazd do nęciska!

Automatyczne karmidło FIDER EKO to w pełni automatyczne urządzenie, które przechowuje i dystrybuuje karmę na nęcisku. Karmidło wystarczy powiesić kilka metrów nad ziemią i zapomnieć o specjalnych dojazdach na karmisko przez kilka tygodni.

Używanie FIDERA EKO - mechanicznego karmidła spowoduje, że ustalona automatycznie porcja karmy (ok. 1 kg.) będzie dawkowana na karmisko regularnie, tuż przed zachodem słońca. 

Dzięki FIDEROWI EKO:
• nie będziesz musiał udawać się co kilka dni na swoje karmisko w celu wyłożenia karmy, 
• mechaniczne karmidło rozprowadzi za Ciebie odpowiednią dawkę karmy, 
• mechaniczne karmidło zrobi to regularnie tuż przed zachodem słońca, 
• nie będziesz już musiał dźwigać na nęcisko worków zbóż czy kukurydzy – karmę możesz dosypać do FIDERA EKO raz na miesiąc i o nic się nie martwić!

Pomyśl ile czasu i energii zaoszczędzisz kupując dziś FIDER EKO! Przypomnij sobie jak ciężko jest Ci regularnie dokarmiać zwierzynę na swoim nęcisku! 

Kup automatyczne karmidło, które rozwiąże Twoje problemy z dostarczaniem odpowiedniej ilości karmy na nęcisko o odpowiedniej porze dnia! Zamów FIDER EKO, dzięki, któremu zyskasz więcej czasu, pieniędzy i przyjemności podczas polowania na grubego zwierza!

MODELFIDER EKOFIDER PROFIDER MAX
Pojemność zasobnika 20 litrów 20 litrów 50 litrów
Czujnik zmierzchowy stały regulowany regulowany
Ilość sypanej karmy ok. 1 kg. od 0,3kg do 3 kg. od 3 kg do 12 kg.
Sypanie przed zmierzchem tak tak tak
Sypanie po zmierzchu nie tak tak
Zasilanie: baterie 1,5V (AA) 8 szt. 8 szt. 8 szt.

Napisz opinię

FIDER EKO

FIDER EKO

FIDER EKO to automatyczne karmidło na dzicze nęcisko. Ułatwia nęcenie oraz ogranicza koszty związane ze specjalnymi dojazdami do lasu w celu wyłożenia karmy. FIDER EKO, dzięki czujnikowi zmierzchowemu, będzie automatycznie (raz na dobę) przez kilka tygodni rozsypywał okresloną ilość zboża na Twoim nęcisku. Pojemność zasobnika: 20 litrów.

Film prezentujący działanie urzadzenia

Napisz opinię

Polecane

Pobierz PrestaShop

Fider automatyczne kardmidło

Krótki filmik pokazujący działanie i testowanie Fidera na nęcisku.

Pobierz PrestaShop (2.6k)

Fider automatyczne kardmidło2

Wyżerka dzików pod automatycznym karmidłem Fider

Pobierz PrestaShop (2.57k)