FIDER Eko

FIDER PRO

FIDER PRO to zaawansowane automatyczne karmidło na dzicze nęcisko. FIDER PRO, dzięki czujnikowi zmierzchowemu, będzie automatycznie przez kilka tygodni rozsypywał określoną przez Ciebie ilość zboża na Twoim nęcisku. Ułatwia nęcenie oraz ogranicza koszty związane ze specjalnymi dojazdami do lasu! Regularne nęcenie bez wychodzenia z domu.

Film prezentujący działanie urządzenia

więcej

299,00

- +

FIDER PRO to automatyczne karmidło, które ułatwi Ci prowadzenie dziczego nęciska!

Jeśli chcesz skutecznie, regularnie i bez konieczności wchodzenia na teren nęciska karmić zwierzynę to bezsprzeczne fakty, zawarte w poniższym opisie, dotyczące jednego z najnowszych tego typu urządzeń na świecie, pozwolą Ci poznać sposoby na bezproblemowe karmienie zwierząt bez konieczności udawania się na karmisko przez kilka tygodni! 

Nęcenie zwierzyny (np. dzików) to dosyć żmudny i kosztowny proces. W regularnych odstępach czasu musisz udawać się na nęcisko, aby uzupełnić karmę, tracąc dużo czasu, kosztów dojazdów oraz regularnie pozostawiając swój zapach w okolicy nęciska... A przecież za kilka dni lub tygodni wrócisz tam na swoją ambonę lub wysiadkę oczekując grubego zwierza...

Doskonale wiemy, iż tajnikiem skutecznego nęcenia nie jest ilość karmy tylko regularne jej podawanie. Wiemy jak trudno jest znaleźć czas, by regularnie rozsypywać karmę, mając pewność, że codziennie nasze nęcisko jest zasilone. 

* czy nie masz już dość ciągłego myślenia o tym czy na nęcisku jest wciąż karma i czy dziki nie zniechęcą się widokiem pustego nęciska?
* czy zawsze masz czas jechać do lasu by regularnie dbać o swoje nęcisko?
* czy nie zdarzyło Ci się nie mieć czasu aby należycie nęcić a potem żałować, że nie zadbałeś o swoje nęcisko odpowiednio wcześniej przed polowaniem?
* czy nie zastanawiałeś się nad astronomicznymi kosztami paliwa przy ciągłym dowożeniu karmy na nęcisko? 

Jeżeli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś "TAK" to znaczy, że FIDER PRO jest tym czego potrzebujesz! 

Zaawansowane karmidło na dziki FIDER PRO to:

• czujnik zmierzchowy uruchamiający sypanie karmy tuż przed lub po zachodzie słońca, 
• system rozprowadzający karmę w promieniu 360°, na odległość kilku metrów od urządzenia,
• regulowana ilość rozsypywanej karmy,
• metalowy zbiornik w kolorze czarnym, który w lesie jest niemal niezauważalny, o całkowitej pojemności 20 litrów na mieszankę kukurydzy lub zbóż wraz z wygodnym uchwytem do podwieszenia, 
• szczegółowa instrukcja montażu i zastosowania w języku polskim. 

FIDER PRO obniży Twoje koszty związane z dojazdami na nęcisko

Użycie FIDERA PRO - mechanicznego karmidła - spowoduje, że ustalona przez Ciebie porcja karmy (od 0,3 kg. do 3 kg.) będzie dawkowana na karmisko o odpowiedniej porze dnia (tuż przed zachodem lub tuż po zachodzie słońca).

Dzięki FIDEROWI PRO:
• nie będziesz musiał udawać się co kilka dni na swoje karmisko w celu wyłożenia karmy, 
• mechaniczne karmidło rozprowadzi taka dawkę karmy jaką sam zadecydujesz, 
• mechaniczne karmidło zrobi to tuż przed lub po zachodzie słońca – Ty decydujesz, 
• unikniesz wyjadania karmy przez ptaki, 
• nie będziesz musiał dźwigać ze sobą worków kukurydzy lub innych zbóż – wystarczy dosypać karmę raz na miesiąc i nie martwić się o nic! 

Stanie się tak ponieważ mechaniczne karmidło FIDER PRO to w pełni zautomatyzowane urządzenie przechowujące i dystrybuujące karmę w sposób niewymagający codziennej interwencji człowieka. Wystarczy podwiesić karmidło kilka metrów nad ziemią i nie martwić o karmienie przez kilka tygodni! 

Pomyśl ile czasu i energii zaoszczędzisz kupując dziś FIDER Pro! Przypomnij sobie jak ciężko jest Ci regularnie dokarmiać zwierzynę na swoim nęcisku!

Kup sprzęt, który raz na zawsze rozwiąże Twoje problemy z sypaniem odpowiedniej ilości karmy o odpowiedniej porze na Twoje ulubione nęcisko! Kup teraz FIDER PRO, dzięki, któremu zyskasz więcej czasu, pieniędzy i przyjemności podczas polowania na grubego zwierza! Kup już teraz FIDER PRO i przekonaj się sam o ile łatwiejsze będzie upolowanie dzika! 

MODELFIDER EKOFIDER PROFIDER MAX
Pojemność zasobnika 20 litrów 20 litrów 50 litrów
Czujnik zmierzchowy stały regulowany regulowany
Ilość sypanej karmy ok. 1 kg. od 0,3kg do 3 kg. od 3 kg do 12 kg.
Sypanie przed zmierzchem tak tak tak
Sypanie po zmierzchu nie tak tak
Zasilanie: baterie 1,5V (AA) 8 szt. 8 szt. 8 szt.

Napisz opinię

FIDER PRO

FIDER PRO

FIDER PRO to zaawansowane automatyczne karmidło na dzicze nęcisko. FIDER PRO, dzięki czujnikowi zmierzchowemu, będzie automatycznie przez kilka tygodni rozsypywał określoną przez Ciebie ilość zboża na Twoim nęcisku. Ułatwia nęcenie oraz ogranicza koszty związane ze specjalnymi dojazdami do lasu! Regularne nęcenie bez wychodzenia z domu.

Film prezentujący działanie urządzenia

Napisz opinię

Polecane

Pobierz PrestaShop

Fider automatyczne kardmidło

Krótki filmik pokazujący działanie i testowanie Fidera na nęcisku.

Pobierz PrestaShop (2.6k)

Fider automatyczne kardmidło2

Wyżerka dzików pod automatycznym karmidłem Fider

Pobierz PrestaShop (2.57k)