W tym dziale mogą Państwo zapisać się na zupełnie darmowe kursy e-mailowe przygotowane specjalnie dla naszego serwisu przez doświadczonych specjalistów z dziedziny łowiectwa. Aby zapisać się na darmowy kurs wystarczy wpisać swoje imię oraz adres e-mail w odpowiednim formularzu. Regularnie (najczęściej co 2 dni ) będą Państwo otrzymywać wiadomości dotyczące interesującego zagadnienia. Wiadomości wysyłane są w formie e-maili tekstowych. Każdy kurs jest darmowy i nie zobowiązuje do żadnych innych interakcji. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z subskrypcji kursu bez żadnych konsekwencji klikając na odpowiedni link znajdujący się w każdej otrzymanej wiadomości.

Kurs łowiecki

Kurs e-mailowy którego celem jest poszerzenie wiedzy niezbędnej do uzyskania uprawnień łowieckich. Kurs pomoże w uporządkowaniu wiedzy oraz podejściu do egzaminów bez zbędnego stresu.

Kurs składa się z 8 wiadomości przesyłanych co 2 dni.

Więcej

Kurs selekcjonerski

Kurs e-mailowy którego celem jest poszerzenie wiedzy niezbędnej do uzyskania uprawnień selekcjonerskich. Wiadomości w nim zawarte zostały uporządkowane i opracowane przez zespół fachowców - biologów, egzaminatorów, wykładowców - oraz sugestii myśliwych, którzy przeszli obronną ręką do grona selekcjonerów.

Kurs zawarty jest w 5 wiadomościach przesyłanych co 2 dni.

Więcej

Kurs nęcenia zwierzyny

Kurs e-mailowy, składający się z 5 wiadomości przesyłanych co 2 dni, podnoszący umiejętności stosowania środków oraz technik wabienia zwierzyny, na wyższy poziom łowieckiego kunsztu.
Więcej