sklep myśliwskiW piątek oraz sobotę (24-25.10.2014) wszystkie artykuły łowieckie w naszym nowym sklepie myśliwskim Dębowa Aleja możecie zamówić z darmową wysyłką. Zamówienia muszą mieć wartość powyżej 50 zł. Rozpoczynająca się chłodna jesień to dobry moment dla wszystkich myśliwych, aby powoli zacząć rozmyślać o dziczych nęciskach. Warto już dzisiaj zamówić produkty, które poprawią Twoją skuteczność łowiecką, z darmową wysyłką.

Czy Twoje dzicze nęcisko jest już gotowe?

Okres szkód łowieckich mamy już raczej za sobą. Dziki powoli przenoszą się z pól do lasów, a to dla myśliwych świetna okazja, aby zacząc planować polowania na nęciskach. W naszym sklepie myśliwskim znajdziesz wiele produktów, które pomogą Ci w prowadzeniu nęciska. Możesz zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy dzięki automatycznym karmidłom, które ograniczą Twoje specjalne wyprawy do łowiska, aby wykładać dziczą karmę regularnie. Doświadczeni myśliwi dobrze wiedzą, że w przypadku nęcenia dzików, regularność jest konieczna. Niestety, nie wszyscy możemy sobie pozwolić na częste dojazdy w miejsce wyłożenia karmy. Tutaj z pomocą przychodzi nam technologia. Oferowane przez nas autromatyczne karmidła FIDER regularnie rozsypują karmę o zmierzchu. Dzięki temiu, nie musisz już się przejmować dojazdami, a dziki będą przychodzić na gotową ucztę codziennie. Zachęcamy do zamówienia karmidła już dziś i skorzystania z naszej oferty darmowej dostawy.

Popraw skuteczność łowiecką z przywabiaczami na nęcisko

Darmowa wysyłka to również świetna okazja, aby zamówić przywabiacze dzików BUCHTER lub przywabiacze w płynie SKROFEX. Dodanie środków wabiących dziki do karmy wykładanej na nęcisku zdecydowanie zwiększa jego atrakcyjność. Silna woń zachęci dziki do regularnego odwiedzania Twojego nęciska. Naturalne atraktory zastosowane w przywabiaczach pobudzają dziki do buchtowania. Twoje nęcisko stanie się idealną stołówką dla dzików. Zamawiając w piątek lub sobotę przywabiacze dzików powyżej 50 zł, zaoszczędzisz na wysyłce. 

Wszystkim naszym klientom życzymy udanego, jesiennego sezonu w łowisku. Życzymy wielu pięknych łowieckich przygód w kniei i mile spędzonego czasu z kolegami po lufie.

Darz Bór!