FFUUK na dziki rabat Czyścimy magazyn, a to świetna informacja dla wszystkich myśliwych oraz rolników, którzy już teraz myślą o zabezpieczeniu obszarów narażonych na szkody łowieckie powodowane przez dziki. Tylko dziś i jutro (31.10.2014 - 01.11.2014) oferujemy rabat 33% na wszystkie płyny odstraszające dziki FFUUK przy zamówieniach powyżej 10 sztuk. Warto już dziś zamówić płynny odstraszacz z rabatem i być przygotowanym na przyszły sezon.

Płyn odstraszający dziki FFUUK cieszy się coraz większą popularnością

Cieszymy się, że produkowany przez nas odstraszacz na dziki pomaga ograniczać szkody łowieckie na wielu terenach w Polsce. Pomagamy nie tylko myśliwym i kołom łowieckim, ale również rolnikom oraz gminom i miastom. Nasz odstraszacz miał swoje 5 minut w telewizji, w Telekspresie, TVN24 oraz w TVP Białystok. FFUUK pojawił się również na Gazeta.pl Szczecin i w Super Express. Plaga dzików w Świnoujściu była świetną okazją dla Super Express, aby przygotować materiał o naszym "Dezodorancie na dziki" :). "Eleganci przeważnie kropią się perfumami, idąc na randkę. Ale nie w Świnoujściu. Tam wychodząc z domu, najbezpieczniej jest wziąć ze sobą... sprej na dziki." - możemy przeczytać w Super Express.

dezodorant na dziki

(Źródło: Super Express)

Odstraszacz dzików FFUUK Zielony to płyn o ulepszonej formule

Coraz większe szkody łowieckie pojawiające się również w miastach przyczyniły się do intensyfikacji naszych prac nad płynnym odstraszaczem dzików FFUUK. Efektem naszych badań i testów jest FFUUK Zielony. Jest to płyn o ulepszonej formule. Odstraszacz jest jeszcze trwalszy i intensywniejszy niż jego poprzednik. Stosowanie tradycyjnego FFUUKa z FFUUKiem Zielonym naprzemiennie zdecydowanie zwiększa skuteczność odstraszania nieproszonych gości. Dzięki temu, dziki nie przyzwyczają się do woni odstraszacza i będą niechętnie odwiedzały zabezpieczone tereny.
Zachęcamy do zakupu naszych odstraszaczy w płynie z rabatem 33%. Oferta obowiązuje tylko dziś i jutro!

Żczymy jak najmniejszych szkód łowieckich :) Darz Bór!