Firmę Dębowa Aleja założyliśmy w 2007 roku. Łowiectwo to nasza pasja, dlatego misją naszego sklepu jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, które nie tylko usprawnią prowadzenie gospodarki łowieckiej, ale również ułatwią myśliwym realizowanie się w ich pasji. Aby zagwarantować wysoką jakość towarów, większość naszych produktów, jak chociażby odstraszacze dzików, przywabiacze zwierzyny, automatyczne karmidła czy płyny maskujące zapach myśliwego, są produkowane przez naszą firmę i oferowane w sklepie myśliwskim Dębowa Aleja.

Wytwarzane przez nas produkty dla myśliwych powstały w pierwszej fazie w naszych głowach, podczas długich jesiennych zasiadek na ambonach w naszym łowisku. Wszystkie pomysły udało nam się w kolejnej fazie przenieść do hali produkcyjnej, gdzie powstają pierwsze prototypy. Następnie, produkty poddawane są szerokim i specjalistycznym testom, aby w końcu trafić w ręce doświadczonych myśliwych, którzy te produkty dokładnie testują w środowisku naturalnym. Dopiero pozytywne wyniki testów pozwalają nam udostępnić Państwu nasze produkty.

W zgodzie z naturą...

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze myśliwskie produkty były zgodne z ochroną środowiska. Nasz sklep myśliwski posiada certyfikat „Biznes w zgodzie z naturą”. Nasze produkty składają się z całkowicie naturalnych składników. Staramy się, aby wytwarzane i sprzedawane przez nasz sklep myśliwski produkty, były nie tylko przydatne myśliwym w realizowaniu ich łowieckiej pasji, ale również zgodne z ochroną środowiska.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że każdy myśliwy z pasją odnajdzie w naszym sklepie produkty, które sprawią, że łowiectwo będzie dla niego jeszcze większą przyjemnością.